Kokia yra vieno vieneto Izoblok blokelio kaina?

Labai dažnai gauname šiuos klausimus - Norėčiau sužinoti,kokia yra vieno vieneto Izoblok blokelio kaina? Kiek kainuoja vienas blokelis? Kiek kainuoja kvadratinis ar kubinis metras blokelių?

Izoblok – tai nėra tradiciškai suvokiamo bloko, kaip antai keramikinio, silikatinio ir pan. išraiška. Daugelis „blokelių“ tik pakeičia „plytų“mūrą. Mūsų blokas yra liktinis klojinys suformuoti monolitui. Taigi jeigu blokas(plyta) mums paprastai simbolizuoja šaltą nešančią konstrukcinę namo dalį, tai lZOBLOK yra visiška priešingybė.

Todėl mes vengiame nusakyti kainą, nes Euras = Eurui, tačiau blokas(plyta) – neatitinka blokui (IZOBLOK). Mes visada sakome:“-Vienas blokas nieko nekainuoja“. Taip norėdami pabrėžti, kad pirkėjas nori turėti namą arba tiksliau žinoti, kiek kainuotų pastatytos sienos?

Dažnas supykęs, neįvertina mūsų atvirumo ir sako:“kad žinodamas, kiek kainuoja blokas, suskaičiuos pats, kiek kainuos namas“. Nenuneigsi, tai visiškai įmanoma. Tačiau klaidas įvelia net profesionalūs sąmatininkai. Dažnai todėl, kad neįvertinama aukščiau minėta atskirtis.

Kad būtume Jums dėmesingi, prašome ir tikimės lyginti ne bloko kainą ,o pastatytos sienos kaštus. Juk skaniai užkąsti galima sumuštinį, bet vargu ar malonu valgyti duoną, po minutės dešrą, dar po kiek salotas ir įsivaizduoti , kad skanus buvo sumuštinis. Panašiai yra su sienos „sumuštiniu“. Geriausias atsakymas yra žinia – kiek Ji kainuoja.

Mes, pagal Jūsų pateiktus brėžinius, skaičiuojame sienos sąmatas nemokamai. Ir geriausias palyginimas su kitų medžiagų sąmata.

Mūsų vieno bloko kaina svyruoja nuo 5,5 Eurų iki 16,5 Euro. Pagal jūsų projektą pasiūlytume, kur koks blokas taikytinas tikslingai. Pateiktume blokų komplekto kainą, be to nurodytume betono, armatūros kiekius.

2 komentarai apie “Kokia yra vieno vieneto Izoblok blokelio kaina?

  1. Sveiki. Man idomu kiek kainuotu pastatyti dwejų aukštų 100 kvadratinių metrų ploto nama iš jusų blokelių su jūsų darbu. Kai išorinių nešančiujų sienų plotas ira maždaug 280 kvadratinių metrų. Ir kad atitiktų A+klasę. Kiek kainuotų pastatyti tokia dėžutę.

    1. Sveiki, norečiau sužinoti kokia būtų blokelių kaina 120 m2 vieno aukšto namui, ir ar tinka blokeliai rostverkui ?

      DĖKOJU

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *