Blokelių kainos skaičiuoklė

IZOBLOK blokelių kainos skaičiuoklė – sužinosite net tik blokelių kiekius ir kainą, taip pat papildomų medžiagų bei darbų kainas(blokelių mūrijimo kainą), poreikį. Suskaičiavę, gausite preliminarią statybos iš IZOBLOK blokelių sąmatą(blokeliai, kaina, kiekiai, papildomos medžiagos), t.y. kokia bus namo statybos kaina. Taip pat bus paskaičiuota, per kiek laiko pastatytume namo sienas.

Išsirinkite iš kokių IZOBLOK blokelių norėtumėte statyti namą: pažymėdami, kokioms sienoms ir atitinkamai kokius blokelius. Į pasirodžiusį langelį, ties pasirinktu blokeliu, įveskite bendrą sienų plotą(kurias planuojate statyti iš pasirinktų blokelių), atėmę iš jų durų, langų ir kt. angų plotus. Spauskite skaičiuoti. Bus paskaičiuotas IZOBLOK blokelių poreikis Jūsų pasirinktam namui –  statybos darbai, blokelių kaina, planuojama namo sienų statybos trukmė(paskaičiuota tik planuojama, kuri gali kisti priklausomai nuo namo sienų išplanavimo).

Kainos nurodytos be PVM.
IZOBLOK blokelių skaičiuoklė tik orientacinė ir nėra įsipareigojimas parduoti blokelius, pastatyti namą paskaičiuota kaina. Todėl maloniai kviečiame apsilankyti pas mus, kur Jums bus suteiksime pilną informaciją apie blokelius IZOBLOK, kokie blokeliai namui būtų tinkamiausi, atsižvelgiant į Jūsų poreikius; galėsime paskaičiuoti tikslesnę darbų ir medžiagų sąmatą, bei sutarti dėl galutinės kainos, terminų.

Jei neturite laiko apsilankyti pas mus- susiekite su mumis nurodytais kontaktais arba užpildykite klausimo formą ir mes su Jumis susisieksime bei sutarsime dėl susitikimo Jums patogioje vietoje bei tinkamu laiku!

Kitos išlaidos- tai paslaugų teikėjo išlaidos papildomų medžiagų pristatymui, išlaidos mechanizmams(pvz.: betono pristatymas į objektą).

Paskaičiuoti duomenys ir kainos yra tik tam kiekiui, kuriam skaičiavote, t.y.- jų nerekomenduojame perskaičiuoti pagal vidurkius ar panašiai . Todėl, norėdami sužinoti kainas ir kiekius kitam namui, kitokiems matmenims,  susiveskite bei paskaičiuokite, kad sužinotumėte koks kiekis, kaina, blokelių kvadrato kaina, sienos kaina yra būtent Jūsų namo statybai.

Visi pakeitimai galioja nuo pakeitimo datos arba(iki) nurodytos datos. Pakeitimai negalioja atgaline data.

Kainos atnaujintos- 2015-10-30

Jei norite sužinoti tikslią namo statybos kainą, pagal Jūsų namo projektą – galite jį atsiųsti mums užpildę formą arba el. paštu ar apsilankę ofise.