Privatumo politika

Kad svetainė izoblok.lt tinkamai veiktų ir galėtų Jums padėti, kartais į jūsų įrenginį ji įrašo mažas duomenų rinkmenas, vadinamuosius slapukus. Tą patį daro ir dauguma didžiųjų interneto svetainių.

Kas yra slapukai?

Slapukas yra nedidelė teksto rinkmena, kurią svetainė jums joje apsilankius išsaugo jūsų kompiuteryje arba judriojo ryšio įrenginyje. Dėl jo interneto svetainė gali tam tikrą laiką „atsiminti“ jūsų veiksmus ir parinktis (pvz., registracijos vardą, kalbą, šrifto dydį ir kitas rodymo parinktis), o jums nereikia jų iš naujo įvedinėti kaskart lankantis svetainėje ar naršant įvairiuose jos puslapiuose.

Kaip naudojame slapukus?

Svetainėje naudojami slapukai:

  • naršymo statistikai kaupti ir analizuoti. Tam naudojami trečiųjų šalių priemonės (Google analytics, Google Adword hey.lt sistemos).

Svetainė izoblok.lt jokių privačių duomenų nekaupia ir nerenka ir nenaudoja, neperduoda trečioms šalims rinkodaros tikslais.

Kai lankytojas užpildo kontaktų formą – tada įrašomi sesijos duomenys- kur gali būti išsaugomi IP adresas, kai kurie duomenys apie lankytojo kompiuterinę įrangą, el. paštas.

Kaip kontroliuoti slapukus?

Jei pageidaujate, galite kontroliuoti ir (arba) ištrinti slapukus. Išsamesnės informacijos pateikiama adresu aboutcookies.org.  Galite ištrinti visus jūsų kompiuteryje jau esančius slapukus, o daugumą naršyklių nustatyti taip, kad slapukai nebūtų įrašomi jūsų įrenginyje. Tačiau tokiu atveju jums gali reikėti rankiniu būdu pakeisti kai kurias parinktis kaskart, kai lankysitės interneto svetainėje, o kai kurios paslaugos ir funkcijos gali neveikti.